Konferenčný stolík
Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
EUR  0.- s DPH
  • Zobraziť

Obývačka

Obývacia izba je centrum domácnosti. V obývačke oddychujeme, príjmame návštevy a často ju nahrádzame jedálňou či pracovňou. Preto je výber nábytku do obývačky kľúčovým momentom pri zariaďovaní domácnosti.

Obývačka by sa mala skladať z niekoľkých hlavných segmentov. V žiadnej obývačke by nemala chýbať obývačková stena a sedačka. Ďalším dôležitým prvkom sú konferenčné stolíky, ktoré by mali byť súčasťou každej dobre vybavenej obývačky.

Obývacie steny si môžete kúpiť ako komplety, alebo si ich jednoducho vystavať zo sektorovej zostavy. V našej ponuke nájdete najrôznejšie prevedenia obývacích stien. Môžete si vybrať z rôznych farebných prevedení i z rôznych rozmerov. Výrobcovia ponúkajú najnovšie trendy a my chceme s nimi držať krok. Obývacie steny v našej ponuke sú vyrobené z pevných a odolných materiálov. Najčastejšie nájdete u nás obývačky z laminovanej alebo dýhovanej drevotriesky. Ponúkame vám aj steny z fóliovanej drevotriesky alebo z kvalitného masívneho dreva. Ku obývacím stenám si môžete dokúpiť aj samostatné regále, vitríny a komody. Tie taktiež nájdete v našej ponuke.

V tejto kategórii nájdete aj konferenčné a TV stolíky. Pri ich výbere myslite na to, z akých materiálov by mali byť zhotovené. Každý človek preferuje iné materiálové prevedenie. V ponuke nájdete rôzne sklené stolíky s kovovými detailami. Nachádzajú sa tu aj masívne alebo drevotrieskové konferenčné stolíky. Sú zhotovené v mnohých moderných farebných odtieňoch. Určite nájdete ten správny aj do vašej obývačky. Ďalším dôležitým pravidlom je, aby bol stolík výškovo prispôsobený sedačke a v prípade TV stolíka, aby zapadol do obývacej zostavy.

Obývačka je srdcom bytu aj podľa vyznania feng shui. Existuje niekoľko rád, ktoré by ste mali splniť ak chcete mať zariadenú domácnosť podľa tohto presvedčenia.
  • Obývačka by mala byť zariadená príjemne a pohodlným nábytkom. Obývačka by mala byť najväčšia miestnosť v dome. Z hľadiska presvedčenia feng shui by mala mať obývačka pôdorys štvorca alebo obdĺžnika.
  • Obývačkové dvere by nemali byť v jednej línii s vchodovými dverami a z o obývačky by nemali byť dvere na terasu či do záhrady. Spôsobuje to „prievan energie“ a pozitíva sú odnášané von do exteriéru. Ak už máte dvere na terasu do záhrady, tak by ste mali priestor aspoň oddeliť paravanom alebo veľkou kvetinou.
  • Dôležitým prvkom je aj sedačka. Tá by mala byť umiestnená v zornom poli pri vchode do obývačky. Mala by mať za sebou pevnú stenu, ktorá symbolizuje stabilitu. Nad sedačkou by nemali byť žiadne zrkadlá ani trámy na strope.
  • Konferenčný stolík by mal mať pevnú nepriehľadnú platňu. Je vhodné ak máte na stolíku ovocie alebo misku s orieškami – symbol prosperity. Ak zvyknete mať na stolíku staré časopisy alebo neporiadok, tak je to znakom „brzdy“.
  • Podľa feng shui by nemala byť obývačka zariadená veľkým mohutným nábytkom. Viac sa preferujú menšie skrinky a striedmejší nábytok. Medzi jednotlivými prvkami nábytku by mal byť voľný priechod – žiadne obmedzenia.
  • Do obývačky si ľudia často umiestňujú krby a akváriá. Ide o najsilnejšie živly podľa presvedčenia feng shui – voda,oheň. Je veľmi dôležité ich správne rozmiestnenie. Je potrebné dobre zvážiť kam ich umiestniť a dôkladne analyzovať priestor. Najlepšie je v tomto prípade poradiť sa s odborníkom.FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopov
Prevádzkovateľ internetového obchodu:
Donor Group s.r.o. tel. 048/2861350 mobil. 0944 438 335 e-mail. info@domnabytkuonline.sk
(C)2010- 2015 DONOR Group, s.r.o. všetky práva vyhradené


Google+
JavaScript musí být povolen