Konferenčný stolík
Váš košík obsahuje
položky
v celkovej hodnote
EUR  0.- s DPH
  • Zobraziť

Kancelária-pracovňa

Kancelársky nábytok pre vašu kanceláriu. Vyberte si nový nábytok do vašej kancelárie pohodlne a lacno z našej ponuky. Ako správne vybrať kancelársky nábytok? Toto sú kritériá pre správnu voľbu kancelárie.
  • Nadčasový dizajn a nenútená elegancia, výber z nenáročných a kvalitných materiálov, funkčnosť a praktickosť. Ako veľká výhoda sa osvedčila ponuka niektorých výrobcov, ktorí prinášajú vzájomne kombinovateľné rady nábytku.
  • Najnáročnejšia požiadavka na kancelársky nábytok spočíva v jeho trvanlivosti. Najčastejšou slabinou, vďaka ktorej je možné rozoznať opotrebenie nábytku, bývajú hrany a predovšetkým potom rohy stolov. Už tradičným prvkom moderných stolov sa stávajú takzvané ABS hrany. Ich vysoko odolný materiál bol vyvinutý tak, aby odolal vysokej záťaži mechanického aj dynamického namáhania. Preto sa umiestňujú aj na podnože stolov.
  • Základným vybavením každej kancelárie bez ohľadu na odbor, v ktorom podnikáte je písací stôl, úložný kontajner, nástenná skriňa, policová skriňa, nástenka a kancelárska stolička, alebo kreslo.


KATEGÓRIE

Zasielanie novinekMohlo by vás zaujímať

NAPÍŠTE NÁM

Máte nápad alebo pripomienku? Napíšte nám.

Odporučte nás


Platobná metóda

Reklama

FastCentrik

e-shop, internetový obchod,tvorba e-shopov
Prevádzkovateľ internetového obchodu:
Donor Group s.r.o. tel. 048/2861350 mobil. 0944 438 335 e-mail. info@domnabytkuonline.sk
(C)2010- 2015 DONOR Group, s.r.o. všetky práva vyhradené


Google+
JavaScript musí být povolen